حجه الاسلام شکریان

مدیركل تبلیغات اسلامی مازندران به اعلام فعالیت‌های فرهنگی و هنری این اداره كل در ایام دهه فجر مازندران پرداخت.

 

حجت‌الاسلام «ناصر شكریان» مدیركل تبلیغات اسلامی مازندران درباره فعالیت‌های فرهنگی و هنری این اداره كل در ایام دهه فجر، گفت: در دهه فجر امسال نمایشگاهی در 45 غرفه متشكل از هنرهای تجسمی اهل‌بیت(ع)، محصولات فرهنگی، عملكردهای هیئت‌های مذهبی، لوح‌های فشرده از 12 الی 22 بهمن‌ماه برپا می‌شود.

 

وی با اشاره به این مطلب كه امسال از پرچم آمریكا و اسرائیل نیز برای پهن كردن در مسیر راهپیمایان جهت لگد مال كردن آن استفاده می‌كنیم، افزود: در راهپیمایی 22 بهمن از پرچم‌های فلسطین، لبنان و ایران جهت برگزاری راهپیمایی استفاده می‌شود.

 

شكریان تصریح كرد: اداره كل تبلیغات اسلامی مازندران بودجه خاصی را به‌منظور تهیه دو هزار پرچم جهت استفاده در راهپیمایی‌های 22 بهمن، در اختیار ادارات تابعه در شهرستان‌های استان قرار داده است.

 

مدیر كل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به دیگر فعالیت‌های این اداره كل در ایام دهه فجر خاطرنشان كرد: صدور بیانیه به مناسبت دهه فجر و حمایت از دستاوردهای 30 ساله انقلاب اسلامی و دستاوردهای دولت نهم، برگزاری مراسم جشن به‌مناسبت دهه فجر توسط هیئت‌های مذهبی، تشكل‌های دینی در سطح مساجد و اماكن متبركه، برپایی مراسم زیارت عاشورا در كلیه شهرها، دیدار هیئت‌های مذهبی شهرها و روستاهای سطح استان با خانواده‌های معظم شاهد، ایثارگر دوران انقلاب و هشت دفاع مقدس از برنامه‌هایی است كه در طول دهه فجر امسال در مازندران برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه اظهار كرد: امسال در دهه فجر این اداره كل اقدام به توزیع 30 هزار كارت اینترانت رایگان تبیان در بین راهپیمایان می‌كند.

 

وی ادامه داد: ارسال پیامك‌های دینی و مذهبی به مناسبت دهه فجر از طریق سامانه پیامك اداره كل تبلیغات اسلامی مازندران جهت جایگزینی پیامك‌های غیراخلاقی، برگزاری گفتمان دینی در مدارس و مساجد استان با رویكرد پاسخ به شبهات جوانان در خصوص مسائل مربوط به انقلاب و اسلام و غیره از برنامه‌های دیگر دهه فجر اداره كل تبلیغات اسلامی مازندران است.

 

شكریان افزود: حضور سه هزار هیئت مذهبی در راهپیمایی 22بهمن، اعزام روحانیون گروه «راستگو» به مدارس با رویكرد تشریح و توصیف رخدادهای انقلاب درسال 57، چاپ تعداد 20 هزار برگ بروشور تبلیغاتی با هدف تبیین انقلاب اسلامی، فرمایشات مقام معظم رهبری، اهداف انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب نیز از فعالیت‌های این اداره كل است.