معاون هنری وزارت ارشاد:

فعالیتهای هنری دهه فجر تخصصی تر می شود

فعالیتها و برنامه های هنری نهادهای مختلف به مناسبت ایام دهه فجر ساماندهی می شود.

 

محمد حسین ایمانی خوشخو در جلسه کمیته هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : " امروز فعالیتها و برنامه های هنری در دهه فجر کاملا نهادینه شده است. ضرورت دارد جلوه های هنری در فعالیتهای هنری دهه فجر تخصصی تر باشد و برنامه های هنری دستگاههای مختلف در این زمینه ساماندهی شود."

وی با اشاره به فعالیت کمیته هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که همه نهادها و دستگاههای فرهنگی در آن عضویت دارند، افزود : " این کمیته در سال گذشته برنامه های مختلفی را در تهران و استانهای مختلف برای دهه فجر ساماندهی کرد و امسال نیز با توجه به نقشی که وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد و مسئولیت کمیته هنری را برعهده دارد می تواند در راستای ساماندهی، هماهنگی و تخصصی تر شدن برنامه ها فعالیت کند.

مسئول کمیته هنری ستاد دهه فجر گفت : "برنامه ها و جشنواره های هنری دهه فجر علاوه بر کارکرد و نقش موثری که دارند با نزدیک شدن به موضوعات دهه فجر می توان نقش دیگری را هم برای آن ها تصور کرد.

ایمانی گفت : "سال آینده سی امین سالگرد انقلاب اسلامی است که می تواند به عنوان نقطه عطفی در فعالیتهای دهه فجر باشد و برنامه ها و فعالیتهایی برای آن طراحی شود.